Praca

Home Praca

Aktualne oferty pracy:

Przedstawiciel handlowy
Kierownik sprzedaży

Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii

na teren woj. Małopolskiego

Firma Matchem 2000 Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją m.in. kosmetyków, chemii gospodarczej, opakowań. Siedziba znajduje się w Skawinie (woj. małopolskie).

  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców oraz obsługa bieżących klientów HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie, szeroko pojęta gastronomia, itp.)
  • Pozyskiwanie klientów instytucjonalnych;
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Zaopatrywanie klientów w środki czystości oraz opakowania gastronomiczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa klientów z branży gastronomicznej)
  • prawo jazdy kategorii B
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wysokiej motywacji do pracy i chęci osiągania ponadprzeciętnych celów
  • umiejętności swobodnego nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • realne możliwości rozwoju
  • różnorodne narzędzia motywacyjne
  • wynagrodzenie uzależnione m.in. od wyników
  • w razie potrzeby zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
  • miłą atmosferę w rodzinnej firmie z tradycjami

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na email: biuro@matchem2000.pl

Regionalny kierownik sprzedaży – opakowania

Woj. Małopolskie

Firma Matchem 2000 Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie jest jednym z czołowych dystrybutorów chemii gospodarczej i kosmetyków na terenie województw małopolskiego i świętokrzyskiego. 25-letnia historia firmy świadczy o naszej stabilności i doświadczeniu w branży.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów biznesowych
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • reprezentowanie i rozwój firmy na rynku opakowań i środków czystości
  • Monitorowanie wyników sprzedaży i podejmowanie odpowiednich działań w celu maksymalizacji sprzedaży i udziału w rynku

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej/horeca
  • umiejętność zarządzania ludźmi
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat.B
  • samodzielność i kreatywność
  • mile widziana znajomość branży opakowań jednorazowych